ne 19.9.2010 |

Zápas Frýdek Místek - Hranice

Ani z druhého domácího utkání si Frýdek-Místek neodnáší vytoužené vítězství. Jako první se na ukazateli skóre rozsvítila polovina soupeře a Hranice vedly na palubovce Frýdku až do 17. minuty, kdy frýdecký Ondřej Meca třetím gólem domácích v řadě srovnal skóre na 8:8. Ještě ve 25. minutě dokázali opět Hraničtí odskočit na rozdíl alespoň třech branek (11:14), pak už ale jakoby jim došel dech a na přestávkovou pauzu odcházeli za vyrovnaného stavu 16:16. V prvních minutách druhého poločasu se poprvé v utkání dostali do vedení domácí a to dokonce na rozdíl dvou branek 19:17. Ve 41. minutě však převzaly otěže utkání do svých rukou opět hráči Hranic, kteří postupně navyšovali své vedení až na závěrečný šestibrankový rozdíl a odváží si tak své první letošní body.